Szukaj:  

serwis relacji inwestorskich

 

Firma

Grupa "Bowim" jest jednym z liderów na rynku dystrybucji wyrobów hutniczych Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest handel wyrobami stalowymi , w tym blach, kształtowników, prętów i rur. Dystrybucja produktów odbywa się poprzez własną sieć sprzedaży, w skład której wchodzi centrum logistyczno – dystrybucyjne w Sosnowcu, składy magazynowe w Rogoźnie Wielkopolskim oraz Sławkowie oraz dziewięć punktów dystrybucji. Spółka zajmuje się również produkcją prefabrykatów zbrojeniowych oraz cięciem blach. Bowim oferuje także usługi montażu stali zbrojeniowej na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego.


Struktura organizacyjna Grupy Kapitałowej obejmuje podmiot dominujący "Bowim" S.A. oraz spółki zależne: Bowim Podkarpacie Sp. z o.o. w Rzeszowie, Betstal Sp. z o.o. w Gliwicach oraz Passat-Stal S.A. w Białej k/Płocka.


Celem strategicznym Grupy "Bowim" jest ugruntowanie pozycji jednego z liderów rynku dystrybucji wyrobów hutniczych w Polsce, przy jednoczesnym dążeniu do uzyskiwania wysokich poziomów rentowności sprzedaży netto prowadzonej działalności. W latach 2011-2014 grupa zakłada przeprowadzenie planu inwestycyjnego, polegającego na stworzeniu wielopoziomowej sieci logistyczno-dystrybucyjnej, w oparciu o tą sieć  rozwoju usług serwisu stali oraz poszerzenie oferty asortymentowej. Bowim jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, m.in. uzyskała tytuł „Gazeli Biznesu”, nagrody przyznawanej przez „Puls Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się firm. Firma posiada również tytuł „Diamenty Forbesa”. Bowim jest członkiem i jednym z założycieli Polskiej Unii Dystrybutorów Stali.

 

 
Kontakt Formularz

 
  
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jej poprawnego działania.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. KLIKNIJ TUTAJ